لطفا کمی صبر کنید
مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت
شرکت پارس ساوا نوین هنر فناور(ساورا) به جمع دانش بنیان ها پیوستبا تاییدیه کارگروه ارزیابی صورت پذیرفت

شرکت پارس ساوا نوین هنر فناور(ساورا) به جمع دانش بنیان ها پیوست

کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت­ها و موسسات دانش­ بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت، شرکت پارس ساوا نوین هنر فناور (ساورا) از شرکت­های مستقر در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت را به عنوان شرکت دانش­ بنیان معرفی نمود.


کارگاه ایده پروری

استارت آپهای حوزه زیارت

استارت آپهای حوزه زیارتارائه کارگاه ایده پروری با موضوع استارت آپهای حوزه زیارت توسط آقای دکتر عربشاهی برگزار گردید.

نمایشگاه هفته پژوهش تهران

شرکتهای مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت در نمایشگاه هفته پژوهش تهران

شرکتهای مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت در نمایشگاه هفته پژوهش تهرانشرکت های مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت علاوه بر حضور پر رنگ در نمایشگاه هفته پژوهش مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش تهران نیز حضوری مثمر ثمر و درخشان داشتند.
نمایشگاه هفته پژوهش

نمایشگاه هفته پژوهش در نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه هفته پژوهش در نمایشگاه بین المللی مشهدحضور فعال شرکت ها و هسته های فناور مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت در نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته پژوهش
دکتر محسن ترکی و محسن قهرمانی داوران پیشکسوت فوتبال در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت

مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت: بزودی شاهد ظهور نوع جدیدی از استارت آپها با محوریت ورزش قهرمانی و حرفه ای خواهیم بود.

مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت: بزودی شاهد ظهور نوع جدیدی از استارت آپها با محوریت ورزش قهرمانی و حرفه ای خواهیم بود.در جلسه مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت با دکتر محسن ترکی و محسن قهرمانی از داوران پیشکسوت فوتبال ایده هایی جدید در حوزه ورزش بررسی گردید.
در دیدار با مدیران شرکتهای فناوری مرکز رشد زیارت عنوان شد

آغاز همکاری جدی بخش دولت و شرکت های مرکز رشدفناوری های فرهنگی و زیارت

آغاز همکاری جدی بخش دولت و شرکت های مرکز رشدفناوری های فرهنگی و زیارت

نشست شرکت های عضو مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی برگزار شد

 

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت

حجت الاسلام سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت

حجت الاسلام سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت
رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی جناب حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا ضمن حضور در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت در تاریخ  1396/08/29 و جلسه با مدیریت این مرکز جناب آقای مهندس عربشاهی ضمن جلسه مشترک با شرکت ها و هسته های فناور و بازدید از آنها زمینه های مشترک همکاری فیمابین ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی و مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت را بررسی نمود و بیان نمود از تمامی ایده ها و خدمات شرکت های مرکز رشد در جهت فضای مجازی و مقوله نماز حمایت می نماییم.
شرکت میثاق جاوید آینده سازان در مسابقات بین المللی اتریش خوش درخشید

شرکت میثاق جاوید آینده سازان از شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان مقام اول در مسابقات بین المللی اتریش را کسب نمود.

شرکت میثاق جاوید آینده سازان از شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان مقام اول در مسابقات بین المللی اتریش را کسب نمود.شرکت میثاق جاوید آینده سازان از شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت پارک علم و فناوری خراسان با طراحی بازی «کارآفر» توانست در بخش بازی های غیردیجیتال مسابقات آموزشی بین المللی اتریش مقام اول را در تاریخ 5 و  6 اکتبر 2017 (13 و 14 مهرماه 1396) کسب نماید.  • بیشترین بازدید
  • آخرین اخبار
  • یادداشت
  • رسانه
  • پیوند ها
  • آمار بازدید